KAI RANNASTU
Olen oma esimese kõrghariduse omandanud TTÜ keemiateaduskonnas tehnoloogia insenerina (võrdsustatud magistrikraadiga). Minu tõeline kutsumus ja sellega seotud väljakutsed avanesid 1997.a. kui asusin tööle Kuressaare Ametikooli sotsiaalvaldkonna esmatasandi erialade (lapsehoidja, hooldustöötaja, tegevusjuhendaja) kutseõpetajana ja 2008 aastast õppesuuna juhina.
Olen lõpetanud TÜ Pärnu Kolledži sotsiaaltöö korralduse eriala, juurde õppinud TLÜ-s sotsiaal- ja kutsepedagoogikat. Võin öelda, et olen selles valdkonnas teinud oma elutöö. Olen püüdnud olla aktiivne ka ühiskondlikus mõttes. Kuulun ESTA (Eesti sotsiaaltöö Assotsiatsioon) ridadesse alates selle loomisest ja panustanud Eetikakomitee töösse ja alates 2018 olen juhatuse liige.
Elukestva õppijana olen kogu oma tööelu jooksul võtnud vastu uusi väljakutseid ja teadlikult õppinud juurde uusi teemasid: eripedagoogika, rehabilitatsioon, erivajadusega inimeste kutseharidus, sotsiaalpedagoogika, andragoogika jms. Oman kutsetunnistust kutseõpetaja (tase 7) ja õpetatavatel erialadel (tase 4). 2018 - 2020. töötasin Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses arendusspetsialisti ja koolitajana õpetajatele toimetuleku toetamisel suurema toetusvajadusega õppijatega töötamisel kutsekoolides.

2016.a lõpetasin supervisiooniõpingud ja oman superviisori International Supervision and Coaching Institute (ISCI)sertifikaati, mis vastab Association of National Organisations for Supervision in Europe (ANSE) standarditele.
Peamised supervisioonialased töövaldkonnad:
Sotsiaaltöövaldkonna spetsialistid ja esmatasandi töötajad, haridustöötajad (koolieelsed lasteasutused, kutseharidus, haridusliku erivajadusega seotud teemad) erivajadusega inimestega seotud organisatsioonid, arendusmeeskonnad.
Pean oluliseks inimese jõustamist ja toetamist nii heas kui halvas, ühiste lahenduste otsimist, parimate praktikate jagamist meeskonnas, tasakaalu leidmist võetud kohustuste ja isikliku elu vahel. Usun inimese mitmekesisuse ja võimekusse leidmaks tasakaal, mis võimaldab paremini näha „suurt pilti“. Superviisorina on võimalik sellele kaasa aidata.
Mulle meeldib väljakutse ja enda proovile panek.